گالری ما

اطلاعات تماس

مالکیت معنوی

1- کلیه عناصر موجود در این وبسایت، شامل اطلاعات، اسناد، لوگو، تصاویر و خدمات مندرج در وب سایت، متعلق به شرکت دمان سازان می باشد، و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور (شرکت دمان سازان) اجازه کپی کردن یا نشر یا ارسال و انتقال آنها را ندارد. و نشر مجدد اطلاعات با هر شکل و روشی اکیدا ممنوع می باشد.
2- عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه به آن است. بدین معنا که با عضویت در وب سایت دمان سازان کلیه ضوابط و مقررات سایت را پذیرفته و متعهد هستید به این ضوابط احترام بگذارید.
قوانین و مقررات عمومی سایت:
1-افراد برای عضویت در وب سایت دمان سازان و خرید از آن، باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند.
2- در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم، عضویت شما به ثبت می رسد، تا فایل های خریداری شده در پنل شخصی در بخش دانلود فایل قابل دسترس باشد.
3- تنها شخص حقیقی، حق عضویت در سایت را دارد.
4- صرفا عضویت در سایت دلیل به قبول و پذیرش مفاد موافقت نامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
5- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می تواند در بخش ثبت نام، فراموشی رمز عبور، جهت دریافت مجدد رمز عبور اقدام نماید.
6- استفاده از ایمیل معتبر کاربر الزامی می باشد. تا چنانچه فایل خریداری شده به قسمت دانلود ارسال نشد از طریق ایمیل قابل دریافت باشد.
7- عضویت در وبسایت دمان سازان رایگان می باشد.
8- کاربر عضو، پس از عضویت و فعال شدن پنل کاربری حق خرید از سایت را دارد.
9- قبل از هرگونه ثبت سفارش، نمونه کارهای موجود در وبسایت و فیلم های آموزشی موجود در هر آیتم جهت آشنایی با فرآیند خرید را مشاهده فرمایید.
10- فرایند خرید از سایت توسط کاربر به شرح زیر می باشد:
قسمت اول: بازدید از خدمات وب سایت دمان سازان و انتخاب آیتم مورد نظر.
قسمت دوم: کامل کردن اطلاعات مندرج در بخش مذکور و یا در صورت نیاز بارگذاری فایل و توضیحات مربوطه جهت کامل بودن مدارک مندرج.
قسمت سوم: مشخص شدن قیمت محصول با توجه به نیاز های مندرج و تایید قوانین و مقررات سایت.
قسمت چهارم: انتقال به درگاه پرداخت و خرید محصول مذکور.
قسمت پنجم: دریافت فایل با توجه به زمان بندی مشخص شده، با مراجعه به پنل کاربری در بخش دانلود فایل امکان پذیر میباشد.
قسمت ششم: در صورتی که نیاز به مشاوره و ارتباط با بخش پشتیبانی را دارید، می توانید با ما در تماس باشید تا به شما مشاوره لازم را در جهت بهبود کیفیت همکاری داشته باشیم.
11- دمان سازان هیچ مسئولیتی در رابطه با کیفیت و کمیت محصول نداشته و تمام مدارک مشابه با نمونه کار های موجود در سایت طراحی و ارائه داده شده است.
12- مهلت دانلود فایل سه روز بوده و پس از آن لینک دانلود فایل منقضی می گردد.
13- در صورتی که مهلت تعیین شده برای استفاده از خدمات به تمام رسد، و مشتری در طول این مدت اقدام به دانلود نکند، دامان سازان هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم دانلود نخواهد داشت.
14- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.
15- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از دمان سازان به کاربر نرسد، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی شود، همچنین دمان سازان هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرابی ها یا عدم سرویس دهی بدلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیر ساخت های مورد نیاز را ندارد.
16-دمان سازان از کلیه اطلاعات دریافتی و ارسالی فایل پشتیبانی تهیه نموده و از آن نگهداری می کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
17- در بخش طراحی داخلی یا به صورت فایل خریداری شده یا فایل شخصی قادر خواهید بود با انتخاب فضا های مورد نیاز اقدام به درخواست طراحی نمایید و توجه به فیلد های شخصی سازی شده در هنگام خرید ضروری می باشد و با توجه به فیلد های مشخص شده طراحی می شود و تیم دمان سازان هیچ مسئولیتی در قبال عدم توجه به این فیلد ها را نمی پذیرد.
17-1- در صورت انتخاب طرح سه بعدی تصاویر رندر گرفته شده از هر فضا تعداد 1 الی 3 عکس میباشد که با توجه به نیاز فضای مورد نظر ارسال می گردد و در صورت درخواست بیشتر از تعداد مذکور هزینه مازاد باید پرداخت گردد ( در صورتی که از تم رنگی یا طرح خاصی و یا ایده خاصی مد نظر دارید حتما قبل از سفارش با مشاورین ما در تماس باشید. لذا در صورت عدم ذکر موارد در بخش توضیحات هیچگونه عذری پذیرفته نیست )
17-2- در صورت انتخاب انیمیشن و تور مجازی (VR)، 50 درصد از هزینه ی کل پروژه به صورت پیش پرداخت واریز می شود و بعد از پایان پروژه و ارائه دمو فضای انتخابی شما 50 درصد هزینه، پایان کار پرداخت می شود و لینک پروژه در پنل کاربری قابل دسترس می باشد.
17-3- در انیمیشن و تور مجازی (وی آر)، شما می توانید در مرحله پیش نمایش، درخواست تغییر متریال ها و رنگ های طراحی شده را طبق سلیقه مد نظر خود فقط یکبار اعمال نمایید تا تیم دمان سازان، با توجه به سلیقه شما کار نهایی را خدمتتان ارائه نماید.
17-4- فایل های انیمیشن و تور مجازی (VR) فقط تا یکماه قابل نمایش بر روی وبسایت میباشد. شما میتوانید جهت تمدید نمایش سفارش خود در وبسایت مبلغی را به صورت ماهیانه واریز نمایید و یا درخواست ارسال فایل خود در قالب دیسک  از طریق پشتیبانی داشته باشید.
17-5- در بخش VIP VR پس از پیش پرداخت و ثبت توضیحات با توجه به نیاز شما فضای مورد نظر طراحی می شود و شما در مرحله پیش نمایش فضای مورد نظر می توانید با انتخاب 2 رنگ متریال برای فضای مورد نظر خود و تغییرات نور در روز و شب و تاثیر آن به فضای مذکور قابل نمایش میباشد، سپس فایل فضاهای انتخابی شما پس از پرداخت نهایی ارسال می گردد.
18- در بخش طراحی ویلا و طراحی نما و طراحی داخلی اگر طرح، متریال و یا ایده خاصی مد نظر دارید حتما در بخش توضیحات و یا ارسال فایل نمایید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید و در صورت عدم ذکر موارد فوق طرح شما با نظر تیم مجرب طراحان ما طراحی می شود و هیچگونه اعتراض به متد و یا ایده طراحی شده وارد نمیباشد.
19- در بخش طراحی پلان، با وارد کردن مشخصات مربوطه، بارگذاری فایل هایی از قبیل پروانه ساختمانی جهت مشخص کردن ابعاد دقیق زمین و یا نوشتن توضیحات لازم در جای مشخص شده، سفارش شما ثبت و ظرف یک ساعت آینده در پنل کاربری ( بخش سفارشات) بارگذاری میشود.
19-1- با ثبت هر سفارش در بخش طراحی پلان، 3 پلان با طراحی های متفاوت که ها کدام شامل پلان اندازه گذاری، پلان مبله، پلان شیب بندی، سایت پلان، پلان بام، پلان اندازه گذاری و مبله پارکینگ میباشد، در اختیار کاربر قرار میگیرد هر کاربر فقط یکبار میتواند درخواست اصلاح پلان مد نظر خود را تا سقف 20% تغییرات به صورت رایگان داشته باشد.
19-2- در صورت عدم وارد کردن اطلاعات و توضیحات و بارگذاری فایل های مربوطه هنگام ثبت سفارش، تمامی اصلاحات شامل هزینه مجزا میباشد و هیچگونه اعتراضی وارد نمیباشد.
19-3- در صورتی که سفارش شما شامل طبقات منفی و یا طبقات مثبت با کاربری غیر مسکونی باشد، سفارش شما ظرف 72 ساعت آینده در پنل کاربری شما بارگذاری میشود.
20- مدت زمان ارائه خدمات سایت دمان سازان به شرح زیر میباشد:
طراحی پلان:                     1 ساعت در تایم اداری
طراحی نما:                      3 الی 10 روز کاری با توجه به حجم پروژه
طراحی ویلا:                     3 الی 10 روز کاری با توجه به نیاز های کارفرما
طراحی داخلی:                  2 الی 7 روز کاری با توجه به تعداد فضاهای مورد نیاز
متره برآورد:                      1 روز کاری
نقشه تاسیسات مکانیک:     7 روز کاری
نقشه تاسیسات برق:          7 روز کاری
نقشه آتش نشانی:            7 روز کاری
طراحی سازه:                    7 روز کاری

درخواست ساخت و درخواست مهندس: این خدمات فقط در شهر مشهد امکان پذیر میباشد و از طریق پشتیبانی قابل پیگیری است.

21- در صورتی که پروژه مورد نظر شما نیاز به زمان بیشتری داشته باشد پس از درخواست سفارش، تیم پشتیبانی به شما اطلاع خواهند داد. و در صورت عدم رضایت نسبت به زمان تعیین شده مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد.

×

 

سلام

برای شروع مکالمه، یک مخاطب را انتخاب کنید

×